تبلیغات
کاشان دیدبان - آی مردم به هوش !شهردرامن وامان است!؟
کاشان دیدبان
همه ما در خاکریز اسلام یک دیدبان هستیم...,, خوش آمدید,, ما را از نظرات ارزشمند خود مطلع کنید
img img img
درباره سایت
مشاهده مطالب سایت

درباره سایت

درباره ما

با سلام من اعتقاد دارم ظهور در جمجمه هاست نه در جمعه ها. همه ما موظفیم برای تحقق ظهور به معنای واقعی آن یعنی ایجاد زمینه ظهور و جامعه ای شایسته پیروان مکتب اهل بیت علیه السلام تلاش کنیم ،لذا سعی دارم با توجه به علاقه مندی ام در حوزه های فرهنگی، اجتماعی و مذهبی و... با نگاهی نو برخاسته از آموزه های اصیل اسلام با مخاطبین خود ارتباط برقرار نمایم.دراین سایت قصد بی احترامی واهانت به هیچ موضوع حقیقی یا حقوقی وجود ندارد.
مدیر سایت
    
img img img
سخن روز
در فتنه ها، چنان شتر دو ساله باش، نه پشتی دارد که سواری دهد و نه پستانی تا او را بدوشند.
امیرالمومنین علی علیه السلام
در شگفتم از کسی که می تواند استغفار کند و ناامید است.
امیرالمومنین علی علیه السلام
وفاداری با خیانتکاران نزد خدا نوعی خیانت ، و خیانت به خیانت کاران نزد خدا وفاداری است.
امیرالمومنین علی علیه السلام

امکانات سایت

مطالب سایت

img img img
دوشنبه 26 خرداد 1393  ساعت 12:10 ب.ظ
به عقیده من حجاب همچنان که در کشورهای اسلامی معمول است، باید در ایران هم اختیاری باشد نه اجباری!
مملکت در حال حاضر توسط اراذل‏واوباش اداره می‌شود!
از قول من نوشته‌شده “مقام معظم رهبری”، من اصلاً توی عمرم اینو نگفتم، همیشه میگم آقای خامنه‌ای! اصلاً این برای من خوب نیست که از زبون من بنویسن مقام معظم رهبری، این حرف من نیست و اصلاً به ادبیات من نمی خوره… از قول من نوشتن که “آقای هاشمی، یار امام بوده”، درحالی‌که من اصلاً به آقای خمینی نمی‌گفتم امام، همیشه می‌گفتم و الآن هم میگم آقای خمینی و اصلاً قبول ندارم که آقای هاشمی، یار آقای خمینی بودن و از این حرفا، بلکه میگم همراه آقای خمینی بودن و به ایشون کمک کردن!

تعجب نکنیداین مطالب از من نیست بلکه سخنان یک بانوی تحصیل کرده انقلابی از یک خانواده مومن وخداجوی است که درسال88باحمایتهای بی دریغ خود اسلام وتشیع ومیهن عزیزمان رابرسردست گرفت وبه دنیا عرضه کرد!
 برای استفاده بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید...
(بازنشر از کاشان حامی)
هان! ای انقلابیون دارالمومنین به هوش

“-متأسفانه بعد از انقلاب ما یکسری رفتارها برای خانم‌ها ارزش شد، رنگ مشکی ارزش شد، چادر مشکی، مانتو مشکی، مقنعه مشکی، روسری مشکی و رنگ‌های تیره و مرده ارزش شد. این ارزش‌ها خوب نبود… متأسفانه در سال‌های اخیر سیاست‌ها به سمتی می‌رود که زنان را بیشتر خانه‌نشین کنند.”۱

-”به عقیده من حجاب همچنان که در کشورهای اسلامی معمول است، باید در ایران هم اختیاری باشد نه اجباری”.۲

-”مملکت در حال حاضر توسط اراذل‏واوباش اداره می‌شود.”۳

-” در زمان شاه این شعبان بی‌مخ و دارودسته‎‏اش بودند که مثل همین اراذل‏واوباش با رفتار وحشیانه و جمع کردن رجّاله‌ها و لات‌ها، با مخالفان خودشون برخورد می‌کردند. حالا هم متأسفانه همون ادبیات و همون روش با نام اسلام، انقلاب، دفاع از ارزش‌ها و این حرف‌ها انجام می‌‎شه. اداره مملکت الآن با همین رجّاله‌ها و اراذل‏واوباش است.”۴

-”وضعیت آزادی و حقوق بشر و همچنین وضعیت اقتصادی در حال حاضر بسیار بد است و جمهوری اسلامی شرایط بسیار اسفناکی دارد.”۵

-”از قول من نوشته‌شده “مقام معظم رهبری”، من اصلاً توی عمرم اینو نگفتم، همیشه میگم آقای خامنه‌ای! اصلاً این برای من خوب نیست که از زبون من بنویسن مقام معظم رهبری، این حرف من نیست و اصلاً به ادبیات من نمی خوره… از قول من نوشتن که “آقای هاشمی، یار امام بوده”، درحالی‌که من اصلاً به آقای خمینی نمی‌گفتم امام، همیشه می‌گفتم و الآن هم میگم آقای خمینی و اصلاً قبول ندارم که آقای هاشمی، یار آقای خمینی بودن و از این حرفا، بلکه میگم همراه آقای خمینی بودن و به ایشون کمک کردن”۶

-”هم‌بندی‌های من تعدادی از خانم‌هایی بهایی، تعدادی از سازمان مجاهدین(منافقین:نگارنده)، دو خانم مسیحی، دو نفر از گروه مادران عزادار پارک لاله، تعدادی بچه‌های سبز و خبرنگار و یک خانم عراقی و چند نفری هم لاییک و چپ و…”۷

شاید به ذهن خواننده گرامی برسد این بیانات،سخنان اکبرگنجی،محسن سازگارا یا شیرین عبادی ،مهرانگیز کار و یا…باشد؛اما تمامی این موضع گیری ها از سوی “شیرزن“ی است بنام دکتر! فائزه هاشمی.

دلیل اصلی این نوشتار خبری بود که در خبرگزاری فارس واحد کاشان مطالعه کردم: فائزه هاشمی‌رفسنجانی شنبه شب (۲۴/۳/۱۳۹۳) درباغ فین کاشان شرکت کرد.روی سخنم در این وجیزه با دعوت کنندگان از وی نمی باشد،سو گیریم به سمت انقلابیون و حزب الهی های دارالمومنین کاشان است؛ بچه حزب الهی هایی که جز اولین جریانات انقلابی در کشور بودند که پس از فتنه گری فتنه گران در انتخابات سال۸۸ ریزکانون های فتنه را در همان ساعات اولیه در کاشان خشکانیدند ،افرادی که به کانون های قدرت و ثروت(برخلاف گفته شیرزن قصه ما) وصل نیستند و…حال چگونه است در شهر دارالمونین مهمان اول و سخنران ویژه مراسم اولین سالگرد حماسه انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته کسی است که در تجمعات غیرقانونی متعدد روزهای ۲۵ خرداد، ۳۰ خرداد، روز قدس، ۱۳ آبان، ۱۶ آذر، روز عاشورا سال ۱۳۸۸ و تجمع غیرقانونی ۱ اسفندماه ۱۳۸۹ حضور داشته(جالب اینکه خانم هاشمی پس از دستگیری در روز۳۰خرداد۸۸در میدان جمهوری اسلامی می گوید : برای خوردن ساندویچ به این مکان آمده!!!و در مورد تجمع ۱اسفند۸۹اظهار می دارد: برای خرید لباس به خیابان آمده است!!!)است،کسی که ،۳ دیماه سال ۱۳۹۰ به اتهام فعالیت تبلیغی علیه نظام در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب تهران محاکمه شد و قاضی دادگاه وی را به ۶ ماه حبس و ۵ سال محرومیت از عضویت و فعالیت در احزاب، گروه‌ها و انجمن‌ها و فعالیت‌های فرهنگی و مطبوعاتی محکوم کرد،کسی که پس از اتمام دوران محکومیت خود در مصاحبه با روزنامه بهار اظهار می دارد:”چون خودم را مجرم نمی‌دانستم، در پیگیری آرمان‌هایم راسخ‌تر شده‌ام؛ ضمن این‌که نگرانی برای بازگشت به زندان ندارم” و از این دست اقدامات و اظهارات “شیرزن”قصه مان بسیار است.

حال چرا چنین فردی با پیشینه ای ننگین به شهرتان می آید و هیچ یک از انقلابیون محترم شهر واکنشی نشان نمی دهد،هیچ بیانیه ای از سوی امت حزب الله منتشر نمی شود(لطفا نفرمایید که خبر نداشتیم)و.. . هدف اصلی این مقاله آنست که بگوید:تا چه هنگام انقلابیون و حزب اللهی های کاشان باید به پدیده های سیاسی کشوری،منطقه ای و شهری منفعلانه نگاه کنند و تنها تحرک سیاسی ایشان در حین انتخابات است که آنهم آنقدر متشت،متزلزل ، منفعت طلبانه(درخصوص نفع طلبی می توان گفت:عده ایی نفوذی در بین انقلابیون اند که منافع شخصی را دنبال می کنند) و بی برنامه است (که نمونه های آنرا در انتخابات مجلس نهم و انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته می بینیم) بگونه ای که آنرا فعالیت سیاسی نمی توان گفت؛ چرا که عمل یا کنش سیاسی دارای ساختار ، چارچوب، مرامنامه، تشکیلات مشخص می باشد؛ فعالیت های سیاسی چریکی و پارتیزانی و بی برنامه(البته از لحاظ نظامی عملیات پارتیزانی برنامه ریزی شده و نظام مند بوده و از روی تسامح این عنوان انتخاب شده) نیست. کار ویژه های فعالیت سیاسی نظام مند و با برنامه را می توان بدین شرح خلاصه کرد: تدوین سیاست های عمومی، واسط بین مردم و حاکمان، آموزش سیاسی مردم، تسهیل حکومت پارلمانی، گردآوری همفکران، نقد منصفانه از دولت

.۱۰حال جای این سوال است کدامیک از کارکردهای فعالیت سیاسی را فعالین سیاسی (از روی عمد نام کنشگر سیاسی بر دوستان نمی نهم که کنشگر سیاسی تعریف ویژه ای دارد)انقلابی کاشان دارند. این مطالب را نوشتم شاید تلنگری به بچه های انقلابی کاشان باشد شاید مقبول افتد.در این باره مطلب بسیار است اگر جانی بر تن باشد در آینده نیز سیاهه ای بر این وجیزه می افزایم.

در پایان نیز نکته ای به دعوت کنندگان خانم فائزه هاشمی (شیرزن قصه مان)بگویم:اگر داعیه دار اعتدال و مرامنامه ریس جمهور کشور هستید ،موضع گیری ها و عملکرد ایشان طی یکسال گذشته ،در جریان فتنه ۸۸ و در فتنه۷۸(ماجرای کوی دانشگاه) کاملا خلاف مواضع اصحاب فتنه بوده (در تاریخ انقلاب اسلامی حک شده که در خرداد۸۸ دکتر حسن روحانی درقامت دبیر شورای امنیت در حالیکه یرخی از خواص نمی دیدند یا خود را به ندیدن زده بودند چزء اولین کسانی بود که بر علیه فتنه گران موضع گیری کردند) و در جای جای دوران مسئولیت شان هرجا حرکتی بر خلاف اهداف نظام مشاهده کردند آنرا تاب نیاورده و به موقع و صریح بر علیه آن واکنش نشان دادند؛همین مواضع ایشان طی یکسال گذشته موجب نا امیدی به اصطلاح اصلاح طلبان از همراهی ریس جمهور و شاکله دولت با اهدافشان شده و در نشریات،مصاحبه ها،مقالات خود (نمونه آنرا بطور تلویحی در همین سخنان شیرزن قصه مان-فائزه هاشمی-در باغ فین کاشان!!؟؟می بینیم) که آنرا به زبان می آورند،اگر عباس عبدی در سال ۱۳۸۱(۵سال پس از انتخاب خاتمی)بحث عبور از خاتمی را مطرح کرد ایشان(به اصطلاح اصلاح طلبان)از هم اکنون این ساز را کوک می نمایند.پس ای دوست مبادا با طناب پوسیده اصحاب فتنه به چاه روی.*

 

پی نوشت

*درخصوص اظهارات خانم فائزه هاشمی در باغ فین کاشان مخصوصا درباره “اعتدال جنسیتی” مطالبی هست که در آینده به آن خواهم پرداخت.

۱-اردیبهشت ماه ۱۳۸۸، برنامه صبحگاهی شبکه دوم سیما به عنوان رئیس فدراسیون ورزش زنان

۲-چهارم اسفندماه ۱۳۸۷ در مصاحبه با پایگاه اینترنتی الشروق الجزایر

۳-دوم اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۰ در مصاحبه با سایت روز آنلاین

۴-همان

۵-همان

gusheneshin.mihanblog.com/post/540( هیاهو برای هیچ…! رونوشت به خانم فائزه هاشمی)۶- ۲۵اردیبهشت۱۳۹۰
۷- جالب اینکه وی در همین مصاحبه به گله ی پدرش در خصوص روابط خوبش با بهاییان و منافقان در زندان اشاره می کند: -ملاقات با آیت‌الله هاشمی- بیشتر احوال‌پرسی‌ بود و وضعیت زندان را برایش توضیح دادم. بابا نیز گله‌های آن طرف را منتقل کرد که چرا به مجاهدین، منافقین نمی‌گویم یا چرا روابط خوبی مثلاً با مجاهدین و بهایی‌ها دارم.(مصاحبه باروزنامه بهار ۲۰ فروردین۱۳۹۹۲)

۸-فائزه هاشمی در پایان گفت‌وگو با روزنامه بهار تاکید می کند:”خود را شیر زن می‌دانم، ولی‌ نه‌تنها شیر زن این خانواده.” (همان )

۹-همان

۱۰-عالم،عبدالرحمن۱۳۷۶،بنیادهای علم سیاست ،تهران:نشرنی

۱۱-برای نمونه بخشی از سخنان انقلابی رییس جمهور محترم که طی آن دوران دبیری شورای امنیت ملی کشور را برعهده داشتند درراهپیمایی پورشور ۲۳ تیر ۷۸ تهران،می آورم: در کدام کشور جهان، حرکت‌های آشوب‌طلبانه این چنین تحمل می‌شود اینها خیلی پست‌تر و حقیرتر از آن هستند که بخواهیم نسبت به آنها تعبیر حرکت براندازی را مطرح کنیم. در کجای دنیا و در کدام کشور و توسط کدام دولت، آشوب، تخریب و بر هم زدن نظم جامعه، تحمل می‌شود. مگر دولت مقتدر جمهوری اسلامی ایران مسئولین امنیتی نظام، این گونه حوادث را تحمل خواهند کرد. این صبر و متانت، در یکی دو روزه برای این بود که ماهیت این چند صد نفر اوباش به خوبی برای مردم ما روشن می‌شود و همه به خوبی بدانند اینها چه کسانی هستند و دارای چه ماهیتی هستند…مردم ما شاهد خواهند بود که از امروز نیروی انتظامی، نیروی قهرمان بسیج حاضر در صحنه، با این عناصر فرصت‌طلب و آشوبگر – اگر جرات ادامه حرکت مذبوحانه داشته باشند- چه خواهند کرد حوادث چند روزه اخیر، در کنار حوادثی که در این ۲۰ سال گذشته داشتیم که یک پالایش دیگر برای انقلاب ما بود. انقلاب ما در هر مقطعی نیاز به یک پالایش دارد و این حوادث چند روزه زمینه‌ای را برای پالایش جدید در انقلاب ما و نظام ما بوجود آورده است. در مجموع، خسارت‌هایی در این چند روز دیدیم، اما در کل و در نتیجه نهایی شاید این حادثه مایه تکامل انقلاب و سالم‌سازی حرکت‌های انقلابی و فضای سیاسی کشور باشد(روزنامه همشهری۲۴/۴/۱۳۷۸).

 

 

 
نظرات
ارسال نظر
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
img